Категорија:Фиер (област): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Cat main|Фиер (област)}} {{Commons cat|Fier County}} [[Категорија:Области во Албанија}] bg:Категория:...)
 
Нема опис на уредувањето
{{Commons cat|Fier County}}
 
[[Категорија:Области во Албанија}]]
 
[[bg:Категория:Област Фиер]]