Разлика помеѓу преработките на „Млечен Пат“

Одземени 3 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам si:ක්‍ෂීරපථය во si:ක්ෂීරපථය
с (r2.7.3) (Робот: Додава vep:Maidote)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам si:ක්‍ෂීරපථය во si:ක්ෂීරපථය)
[[sq:Rruga e Qumështit]]
[[scn:Jolu di San Jàbbucu]]
[[si:ක්‍ෂීරපථයක්ෂීරපථය]]
[[simple:Milky Way]]
[[sd:کيرائين واٽ ڪهڪشان]]