Разлика помеѓу преработките на „Растенија“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Ја менувам pnb:پودا во pnb:بوٹے
с (r2.7.3) (Робот: Додава bar:Pflanzna)
с (r2.7.2) (Робот: Ја менувам pnb:پودا во pnb:بوٹے)
[[uz:Oʻsimliklar]]
[[pa:ਪੌਦਾ]]
[[pnb:پودابوٹے]]
[[ps:بوټی]]
[[koi:Быдмас]]
7.011

уредување