Машка кошаркарска репрезентација на Германија: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава ko:독일 농구 국가대표팀
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава cs:Německá mužská basketbalová reprezentace)
с (Робот: Додава ko:독일 농구 국가대표팀)
[[fa:تیم ملی بسکتبال آلمان]]
[[fr:Équipe d'Allemagne de basket-ball]]
[[ko:독일 농구 국가대표팀]]
[[hr:Njemačka košarkaška reprezentacija]]
[[it:Nazionale di pallacanestro della Germania]]
85.496

уредувања