Разлика помеѓу преработките на „Враговице“

Додадени 52 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.6) (Робот: Додава kl:Vrahovice, ln:Vrahovice, sco:Vrahovice
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава se:Vrahovice)
с (r2.6.6) (Робот: Додава kl:Vrahovice, ln:Vrahovice, sco:Vrahovice)
[[is:Vrahovice]]
[[it:Vrahovice]]
[[kl:Vrahovice]]
[[csb:Vrahovice]]
[[sw:Vrahovice]]
[[lb:Vrahovice]]
[[lt:Vrahovicė]]
[[ln:Vrahovice]]
[[hu:Vrahovice]]
[[ms:Vrahovice]]
[[se:Vrahovice]]
[[sa:Vrahovice]]
[[sco:Vrahovice]]
[[sq:Vrahovice]]
[[sk:Vrahovice]]
2.613

уредувања