Разлика помеѓу преработките на „Ерих Фром“

Додаден 1 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам az:Erix Fomm во az:Erix Fromm
с (Робот: Додава sq:Erik From)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам az:Erix Fomm во az:Erix Fromm)
[[ar:إريك فروم]]
[[an:Erich Fromm]]
[[az:Erix FommFromm]]
[[be:Эрых Фром]]
[[be-x-old:Эрых Фром]]
125.983

уредувања