Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Симбиоза“

с
r2.6.5) (Робот: Додава vi:Thể loại:Cộng sinh
с (Робот: Додава ko:분류:공생)
с (r2.6.5) (Робот: Додава vi:Thể loại:Cộng sinh)
[[fa:رده:همزیستی]]
[[fr:Catégorie:Symbiose]]
[[ko:분류:공생]]
[[io:Kategorio:Simbioso]]
[[is:Flokkur:Samlífi]]
[[ko:분류:공생]]
[[lt:Kategorija:Simbiozė]]
[[ja:Category:共生]]
[[sk:Kategória:Symbióza]]
[[uk:Категорія:Симбіоз]]
[[vi:Thể loại:Cộng sinh]]
[[zh:Category:共生]]
7.187

уредувања