Разлика помеѓу преработките на „Мартин Лутер Кинг“

Додадени 26 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава gn:Martin Luther King
(Одбиена последната промена во текстот (од 217.16.91.231) и вратена ревизијата 2907787 на MerlIwBot)
с (r2.7.3) (Робот: Додава gn:Martin Luther King)
[[as:মাৰ্টিন লুথাৰ কিং, অনুজ]]
[[ast:Martin Luther King]]
[[gn:Martin Luther King]]
[[az:Martin Lüter Kinq]]
[[bn:মার্টিন লুথার কিং, জুনিয়র]]
5.830

уредувања