Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Вецлар“

с
r2.6.5) (Робот: Додава ar:تصنيف:فتوحات
(Создадена страница со: {{Катпов}} {{рв|Wetzlar}} Категорија:Градови во Хесен bar:Kategorie:Wetzlar da:Kategori:Wetzlar de:Katego...)
 
с (r2.6.5) (Робот: Додава ar:تصنيف:فتوحات)
[[Категорија:Градови во Хесен]]
 
[[ar:تصنيف:فتوحات]]
[[bar:Kategorie:Wetzlar]]
[[da:Kategori:Wetzlar]]
7.187

уредувања