Разлика помеѓу преработките на „Беровско Езеро“

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава zh:貝羅沃湖
(Одбиена последната промена во текстот (од 213.149.159.116) и вратена ревизијата 2533472 на Raso mk)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава zh:貝羅沃湖)
[[sr:Беровско језеро]]
[[sh:Berovsko jezero]]
[[zh:貝羅沃湖]]
6.057

уредувања