Разлика помеѓу преработките на „Ајслебен“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава sh:Eisleben
с (r2.7.3) (Робот: Додава ms:Eisleben)
с (r2.6.5) (Робот: Додава sh:Eisleben)
[[sk:Lutherstadt Eisleben]]
[[sr:Лутерштат Ајслебен]]
[[sh:Eisleben]]
[[fi:Eisleben]]
[[sv:Eisleben]]
7.187

уредувања