Разлика помеѓу преработките на „Кум II“

Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.6) (Робот: Ја менувам sh:Kum II во sh:The Godfather Part II
с (r2.7.2+) (Робот: Додава bs:Kum 2)
с (r2.6.6) (Робот: Ја менувам sh:Kum II во sh:The Godfather Part II)
[[sl:Boter 2]]
[[sr:Кум 2]]
[[sh:KumThe Godfather Part II]]
[[fi:Kummisetä osa II]]
[[sv:Gudfadern del II]]
2.613

уредувања