Среда: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ang:Ƿēdnesdæȝ во ang:Wēdnesdæȝ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава min:Raba'a)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ang:Ƿēdnesdæȝ во ang:Wēdnesdæȝ)
[[als:Mittwoch]]
[[am:ረቡዕ]]
[[ang:ǷēdnesdæȝWēdnesdæȝ]]
[[ab:Ахаша]]
[[ar:الأربعاء]]
[[arz:يوم الاربع]]
[[ms:Rabu]]
[[min:Raba'a]]
[[mwl:Quarta-feira]]
[[mdf:Вержи]]
[[bat-smg:Sereda]]
[[zh:星期三]]
[[min:Raba'a]]
127.230

уредувања