Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: sr:Центиметар
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fur:Centimetri, is:Sentimetri)
с (Бот Додава: sr:Центиметар)
[[sk:Centimeter]]
[[sl:Centimeter]]
[[sr:Центиметар]]
[[ta:சதம மீட்டர்]]
[[th:เซนติเมตร]]
6.250

уредувања