Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Колумбија“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.6) (Робот: Додава af:Vlag van Colombia
с (r2.7.3) (Робот: Додава bat-smg:Kolumbėjės vieleva)
с (r2.6.6) (Робот: Додава af:Vlag van Colombia)
[[Категорија:Државни знамиња во Јужна Америка|Колумбија]]
 
[[af:Vlag van Colombia]]
[[am:የኮሎምቢያ ሰንደቅ ዓላማ]]
[[ar:علم كولومبيا]]
2.613

уредувања