Разлика помеѓу преработките на „Хектор Берлиоз“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Ја менувам sh:Hektor Berlioz во sh:Hector Berlioz
с (r2.7.3) (Робот: Додава pms:Hector Berlioz)
с (r2.7.2) (Робот: Ја менувам sh:Hektor Berlioz во sh:Hector Berlioz)
[[ckb:ھێکتۆر بێرلیۆز]]
[[sr:Ектор Берлиоз]]
[[sh:HektorHector Berlioz]]
[[fi:Hector Berlioz]]
[[sv:Hector Berlioz]]
6.013

уредувања