Разлика помеѓу преработките на „Мазовско Војводство“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Modyfying ms:Wilayah Mazowsze
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ms:Wilayah Mazowieckie во ms:Wilayah Masovian)
с (r2.7.2) (Modyfying ms:Wilayah Mazowsze)
[[hu:Mazóviai vajdaság]]
[[mr:माझोव्येत्स्का प्रांत]]
[[ms:Wilayah MasovianMazowsze]]
[[nl:Mazovië]]
[[ja:マゾフシェ県]]
24.401

уредување