Генерална дирекција за надворешна безбедност: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.5) (Робот: Додава ko:프랑스 대외 안보 총국
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ja:フランス対外治安総局 во ja:対外治安総局)
с (r2.6.5) (Робот: Додава ko:프랑스 대외 안보 총국)
[[es:Dirección General de Seguridad Exterior]]
[[fr:Direction générale de la sécurité extérieure]]
[[ko:프랑스 대외 안보 총국]]
[[id:Direction générale de la sécurité extérieure]]
[[it:Direction Générale de la Sécurité Extérieure]]
7.187

уредувања