Разлика помеѓу преработките на „Залив Пленти“

Додадени 84 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ca, ms; менува en, fr, ja, ko
с (Отстрането уредувањето на 2z (разговор), вратено на последната верзија на XLerate)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ca, ms; менува en, fr, ja, ko)
[[Категорија:Региони во Нов Зеланд]]
 
[[nnca:Bay of Plenty]]
[[de:Bay of Plenty (Region)]]
[[en:Bay of Plenty region]]
[[es:Bay of Plenty]]
[[eu:Bay of Plenty eskualdea]]
[[fr:BayBaie ofde Plentyl'Abondance (région)]]
[[ko:베이오브플렌티 지방]]
[[he:ביי אוף פלנטי]]
[[it:Bay of Plenty]]
[[he:ביי אוף פלנטי]]
[[ja:ベイ・オブ・プレンティ]]
[[ko:베이 오브 플렌티]]
[[mi:Te Moana-a-Toi]]
[[ms:Wilayah Bay of Plenty]]
[[nl:Bay of Plenty]]
[[ja:ベイ・オブ・プレンティ地方]]
[[nn:Bay of Plenty]]
[[no:Bay of Plenty]]
[[nn:Bay of Plenty]]
[[pl:Bay of Plenty]]
[[ru:Бей-оф-Пленти]]
24.401

уредување