Волинска Област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 43 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава yi:וואהלינער גובערניע
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Робот: Додава hy:Վոլինի մարզ)
с (r2.7.1) (Робот: Додава yi:וואהלינער גובערניע)
[[vi:Volyn (tỉnh)]]
[[war:Volyn Oblast]]
[[yi:וואהלינער גובערניע]]
[[zh:沃倫州]]
34.422

уредувања