Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Антифашисти“

с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава nn:Kategori:Antifascistar
с (r2.7.1) (Робот: Додава eu:Kategoria:Antifaxistak)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава nn:Kategori:Antifascistar)
[[ko:분류:반전체주의자]]
[[it:Categoria:Antifascisti]]
[[nn:Kategori:Antifascistar]]
[[pt:Categoria:Antifascistas]]
[[ro:Categorie:Antifasciști]]
6.057

уредувања