Разлика помеѓу преработките на „Едвард III“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам bs:Eduard III, kralj Engleske во bs:Edvard III, kralj Engleske
с (r2.7.1) (Робот: Додава oc:Edoard III d'Anglatèrra)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам bs:Eduard III, kralj Engleske во bs:Edvard III, kralj Engleske)
[[be:Эдуард III]]
[[bg:Едуард III]]
[[bs:EduardEdvard III, kralj Engleske]]
[[br:Edouarzh III (Bro-Saoz)]]
[[ca:Eduard III d'Anglaterra]]
126.033

уредувања