Разлика помеѓу преработките на „1759“

Додадени 34 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.6) (Робот: Додава nv:1751 – 1800, stq:1759
с (r2.6.6) (Робот: Додава yi:1759)
с (r2.6.6) (Робот: Додава nv:1751 – 1800, stq:1759)
[[da:1759]]
[[de:1759]]
[[nv:1751 – 1800]]
[[et:1759]]
[[el:1759]]
[[se:1759]]
[[sa:१७५९]]
[[stq:1759]]
[[sq:1759]]
[[scn:1759]]
2.613

уредувања