Големо Московско Кнежевство: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.6) (Робот: Додава io:Granda dukio di Moskva
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам az:Böyük Moskva Knyazlığı во az:Böyük Moskva knyazlığı)
с (r2.6.6) (Робот: Додава io:Granda dukio di Moskva)
[[ko:모스크바 대공국]]
[[hr:Velika kneževina Moskva]]
[[io:Granda dukio di Moskva]]
[[id:Kadipaten Agung Moskwa]]
[[ia:Principato de Moscova]]
2.613

уредувања