Разлика помеѓу преработките на „NGC 6050A“

Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава en:Arp 272
с (Робот: Додава de:NGC 6050, kk:NGC 6050A)
с (r2.7.3) (Робот: Додава en:Arp 272)
[[az:NGC 6050A]]
[[de:NGC 6050]]
[[en:Arp 272]]
[[eo:NGC 6050A]]
[[it:NGC 6050]]
[[ko:NGC 6050]]
[[it:NGC 6050]]
[[kk:NGC 6050A]]
[[nl:NGC 6050A]]
11.372

уредувања