Разлика помеѓу преработките на „Цариград“

Одземени 49 бајти ,  пред 8 години
(Одбиена последната промена во текстот (од 31.11.99.137) и вратена ревизијата 2901155 на Вик Ретлхед)
 
== Наводи ==
{{Наводи|2}}
<div class="references-small">
<references />
</div>
</small></sup>
 
[[Категорија:Константинопол| ]]