Разлика помеѓу преработките на „Гиз“

Додаден 1 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Ја менувам da:Geez во da:Ge'ez
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам sw:Ge'ez во sw:Kige'ez)
с (r2.7.2) (Робот: Ја менувам da:Geez во da:Ge'ez)
[[ca:Gueez]]
[[cs:Ge'ez]]
[[da:GeezGe'ez]]
[[de:Ge’ez (Sprache)]]
[[en:Ge'ez language]]
6.013

уредувања