Разлика помеѓу преработките на „Епоха (астрономија)“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам sv:Epok (astromoni) во sv:Epok (Astronomi)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам sv:Epok (tidpunkt) во sv:Epok (astromoni))
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам sv:Epok (astromoni) во sv:Epok (Astronomi))
[[sh:Epoha (astronomija)]]
[[fi:Epookki (tähtitiede)]]
[[sv:Epok (astromoniAstronomi)]]
[[tr:Devir (astronomi)]]
[[uk:Епоха (астрономія)]]