Разлика помеѓу преработките на „Враговице“

Додадени 40 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава am:ቭራሆቪቸ, nn:Vrahovice
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава fo:Vrahovice)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава am:ቭራሆቪቸ, nn:Vrahovice)
 
[[af:Vrahovice]]
[[am:ቭራሆቪቸ]]
[[ar:فارهوفيس]]
[[an:Vrahovice]]
[[frr:Vrahovice]]
[[no:Vrahovice]]
[[nn:Vrahovice]]
[[oc:Vrahovice]]
[[pcd:Vrahovice]]
6.057

уредувања