Разлика помеѓу преработките на „Шпринг“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува en:Șpring, it:Șpring
с (r2.6.4) (Бот Додава: uk:Шпрінг)
с (r2.7.2) (Робот: Менува en:Șpring, it:Șpring)
[[ar:شبرينغ]]
[[de:Șpring]]
[[en:ŞpringȘpring]]
[[eo:Șpring]]
[[it:ŞpringȘpring]]
[[hu:Spring (Románia)]]
[[nl:Șpring]]
59.415

уредувања