Разлика помеѓу преработките на „Јазик (орган)“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ku:Ziman (organ) во ku:Ziman (endam)
с (Робот: Додава new:मे)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ku:Ziman (organ) во ku:Ziman (endam))
[[rw:Ururimi (umubiri)]]
[[ht:Lang (ògan)]]
[[ku:Ziman (organendam)]]
[[ky:Тил (анатомия)]]
[[lbe:Маз (чурх)]]
126.126

уредувања