Томас Мор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава fy:Thomas More; менува pl:Tomasz More
с (r2.7.2) (Робот: Додава fy:Thomas More; менува pl:Tomasz More)
[[fa:تامس مور]]
[[fr:Thomas More]]
[[fy:Thomas More]]
[[ga:Thomas More]]
[[gl:Thomas More]]
[[oc:Thomas More]]
[[pms:Tomà Mòro]]
[[pl:ThomasTomasz More]]
[[pt:Thomas More]]
[[ro:Thomas Morus]]
4.126

уредувања