Википедија:Ве молиме не напаѓајте ги новодојденците: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава min:Wikipedia:Jan gigik pangguno baru
с (Робот: Додава map-bms:Wikipedia:Aja diwedéni)
с (Робот: Додава min:Wikipedia:Jan gigik pangguno baru)
[[ml:വിക്കിപീഡിയ:ദയവായി പുതുമുഖങ്ങളെ കടിച്ചു കുടയരുത്]]
[[ms:Wikipedia:Jangan hentam pengguna baru]]
[[min:Wikipedia:Jan gigik pangguno baru]]
[[nl:Wikipedia:Bijt de nieuwelingen niet]]
[[ja:Wikipedia:新規参加者を苛めないでください]]
85.496

уредувања