Разлика помеѓу преработките на „Голем Корален Гребен“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам eo:Granda barilrifo во eo:Granda Barilrifo
с
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам eo:Granda barilrifo во eo:Granda Barilrifo)
[[en:Great Barrier Reef]]
[[es:Gran barrera de coral]]
[[eo:Granda barilrifoBarilrifo]]
[[eu:Koral Hesi Handia]]
[[fa:دیواره بزرگ مرجانی]]
5.215

уредувања