Разлика помеѓу преработките на „Филипо Инѕаги“

Додадени 85 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
 
{{Состав на Италија на Светското првенство 1998}}
{{Состав на Италија на Светското првенство 2006}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Инзаги}}