Разлика помеѓу преработките на „Бил Гејтс“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам new:बिल गेट्स во new:बिल गेत्स
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tk:Bill Geýt­s во tk:Bill Geýts)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам new:बिल गेट्स во new:बिल गेत्स)
[[nl:Bill Gates]]
[[ne:बिल गेट्स]]
[[new:बिल गेट्सगेत्स]]
[[ja:ビル・ゲイツ]]
[[no:Bill Gates]]
126.033

уредувања