Разлика помеѓу преработките на „Анџело Ди Ливио“

нема опис на уредувањето
*{{en}} [http://www.rsssf.com/miscellaneous/dilivio-intl.html Статистика на RSSSF.com]
*[http://www.transfermarkt.co.uk/en/angelo-di-livio/profil/spieler_21148.html Профил на трансфермаркт]
 
{{Состав на Италија на Светското првенство 1998}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ди Ливио}}