Разлика помеѓу преработките на „MTV“

Додадени 33 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава el:MTV, hy:MTV, lv:MTV
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:MTV)
с (r2.7.2) (Робот: Додава el:MTV, hy:MTV, lv:MTV)
[[de:MTV]]
[[et:MTV]]
[[el:MTV]]
[[en:MTV]]
[[es:MTV]]
[[gl:MTV]]
[[ko:MTV]]
[[hy:MTV]]
[[hr:MTV]]
[[id:MTV]]
[[he:MTV]]
[[jv:MTV]]
[[lv:MTV]]
[[lt:MTV]]
[[hu:Music Television]]
4.126

уредувања