Разлика помеѓу преработките на „Дедеагач“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам et:Alexandroupolis во et:Alexandroúpoli
с (r2.6.5) (Робот: Додава et:Alexandroupolis)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам et:Alexandroupolis во et:Alexandroúpoli)
[[cs:Alexandrupoli]]
[[de:Alexandroupoli]]
[[et:AlexandroupolisAlexandroúpoli]]
[[el:Αλεξανδρούπολη]]
[[en:Alexandroupoli]]
5.215

уредувања