Разлика помеѓу преработките на „Велингтон“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ms:Wellington во ms:Wellington, New Zealand
с (r2.7.3) (Робот: Додава pa:ਵੈਲਿੰਗਟਨ)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ms:Wellington во ms:Wellington, New Zealand)
[[xmf:ველინგთონი]]
[[arz:ويلينجتون]]
[[ms:Wellington, New Zealand]]
[[mn:Веллингтон]]
[[my:ဝယ်လင်တန်မြို့]]
126.979

уредувања