Разлика помеѓу преработките на „Демир Хисар“

Додадени 19 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава it:Demir Hisar
с (Робот: Додава zh:德米爾希薩爾)
с (r2.7.2) (Робот: Додава it:Demir Hisar)
[[fr:Demir Hisar]]
[[hr:Demir Hisar]]
[[shit:Demir Hisar]]
[[nl:Demir Hisar]]
[[pl:Demir Hisar]]
[[ro:Demir Hisar]]
[[ru:Демир-Хисар]]
[[sh:Demir Hisar]]
[[sq:Demir Hisari]]
[[sr:Демир Хисар]]
[[sh:Demir Hisar]]
[[tr:Demir Hisar]]
[[zh:德米爾希薩爾]]
6.013

уредувања