Разлика помеѓу преработките на „Љубен Каравелов“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам it:Lyuben Karavelov во it:Ljuben Karavelov
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам it:Lyuben Karavelov во it:Ljuben Karavelov)
[[de:Ljuben Karawelow]]
[[en:Lyuben Karavelov]]
[[it:LyubenLjuben Karavelov]]
[[pl:Ljuben Karawełow]]
[[ro:Liuben Karavelov]]
[[ru:Каравелов, Любен Стойчев]]
[[sr:Љубен Каравелов]]
[[sv:Ljuben Karavelov]]
[[tr:Lyuben Stoyçev Karavelov]]
[[uk:Любен Каравелов]]
[[sr:Љубен Каравелов]]
11.372

уредувања