Ајет: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tr:Ayet во tr:Âyet
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Брише uz:Oyat (deleted))
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tr:Ayet во tr:Âyet)
[[tt:Аять]]
[[te:ఆయత్]]
[[tr:AyetÂyet]]
[[uk:Аят]]
[[ur:آیت]]
127.230

уредувања