Суматра: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Ја менувам min:Sumatra во min:Sumatera
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава is:Súmatra)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Ја менувам min:Sumatra во min:Sumatera)
[[mr:सुमात्रा]]
[[ms:Sumatera]]
[[min:SumatraSumatera]]
[[my:ဆူမတြာကျွန်း]]
[[nl:Sumatra]]
6.057

уредувања