Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Додава stq:Düsseldorf
[[sc:Düsseldorf]]
[[sco:Düsseldorf]]
[[stq:Düsseldorf]]
[[sq:Dyzeldorfi]]
[[scn:Düsseldorf]]
85.496

уредувања