Разлика помеѓу преработките на „Мона Лиза“

Одземени 9 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Mona Lisa (dibuho) во tl:Mona Lisa
(Одбиена последната промена во текстот (од 77.28.78.219) и вратена ревизијата 2796351 на LaaknorBot)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Mona Lisa (dibuho) во tl:Mona Lisa)
[[fi:Mona Lisa]]
[[sv:Mona Lisa]]
[[tl:Mona Lisa (dibuho)]]
[[ta:மோனா லிசா]]
[[te:మోనాలిసా]]
125.758

уредувања