Разлика помеѓу преработките на „3 Еднорог“

Додадени 26 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава en:3 Monocerotis; менува tr:3 Monocerotis
с (r2.7.2+) (Робот: Додава kk:NGC 2142)
с (r2.7.3) (Робот: Додава en:3 Monocerotis; менува tr:3 Monocerotis)
 
[[az:NGC 2142]]
[[en:3 Monocerotis]]
[[eo:NGC 2142]]
[[hr:NGC 2142]]
[[sr:NGC 2142]]
[[sh:NGC 2142]]
[[tr:NGC3 2142Monocerotis]]
[[uk:NGC 2142]]
[[zh:NGC 2142]]
5.215

уредувања