Бакирќој: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава pnb:باکرکوۓ
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Додава pnb:باکرکوۓ)
[[nl:Bakırköy]]
[[no:Bakırköy]]
[[pnb:باکرکوۓ]]
[[pl:Bakırköy]]
[[pt:Bakırköy]]
127.230

уредувања