Пикардија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава pa:ਪਿਕਾਰਡੀ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам az:Pikardi во az:Pikərdi)
с (r2.7.3) (Робот: Додава pa:ਪਿਕਾਰਡੀ)
[[nn:Picardie]]
[[oc:Picardia (region)]]
[[pa:ਪਿਕਾਰਡੀ]]
[[pnb:پکارڈی]]
[[pcd:Picardie]]
127.231

уредување