Шарлот: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава mg:Charlotte, North Carolina
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам la:Carlotta (Carolina Septentrionalis) во la:Carolinum)
с (Робот: Додава mg:Charlotte, North Carolina)
[[lt:Šarlotė]]
[[hu:Charlotte]]
[[mg:Charlotte, North Carolina]]
[[mr:शार्लट]]
[[xmf:შარლოთი]]
85.496

уредувања